Yuppi

Yuppi

Tanıtacağımız uygulama, etrafta turlarken bedavadan bir şeyler de kazanmanızı sağlayacak bir uygulama; Yuppi.

Yuppi

Yuppi

Yuppi ne demek? Yuppi’nin sözlük karşılığı, genç yaşta yönetici olup, iyi eğitimin verdiği ukalalıkla çevresini küçümseyen, lüks ve rahat bir hayat yaşamakla birlikte kalite ve markanın aynı şey olduğunu zanneden, çok çalıştığı için hayattan zevk alabileceği vakti olmayan kitle demek. Uygulamamızın, Yuppi’nin ticari hayattaki karşılığı olan yönetici tipi ya da onun hayat tarzı ile ilgisi yok. Bu daha çok şans kapıyı çalınca atılan çığlığın “Yuppi”si. Yuppi uygulaması, değişik bir tanıtım, değişik bir reklam mantığının Türkiye’deki ilk örneği.

Değişik türlerde bir çok hediye kazanılabilecek olan uygulamanın en iyi yönlerinden biri ise kullanıcıyı spora yöneltmesi. Çünkü Yuppi’den yeteri kadar puan toplamak, etrafta bayağı dolaşmayı gerektiriyor.

Yuppi

Yuppi


Yuppi uygulamasını indirdikten sonra kazanmak için yapılması gereken tek şey, elde telefon varken etrafa göz gezdirmek. Kullanımı çok kolay bir uygulama bu. “Yuppi indir” deyip cihazınıza kurduğunuz an, uygulamanın kullanılışı, size yardımcı olmak amacıyla konmuş ekranlar sayesinde anlatılıyor.

Yuppi tasarlanışı gereği kullanıcısına bir çok hediye kazandırıyor. Kahveden sinema biletine, epilasyon aletinden bedava alışveriş kuponuna kadar. Facebook’da bulanan sitesinde, bu hediyeleri almış bir çok kişinin resimleri ve beyanatları da var. Yani şehir efsanesi ya da çakma bir uygulama değil. Duygusal marka bağı yaratmak, ayağı alıştırmak vs gibi bir sürü ticari entrikayı barındıran ama bir çok gence kitap, dondurma, kahve makinesi vs sağlayan bu uygulama nasıl çalışıyor, bir de ona bakalım.

No 1 sizin sahip olduğunuz Yuppi puanını gösteriyor
No 2 Yuppi puanı kazanabileceğiniz yerleri ve bunların uzaklıklarını
No 3 içeri dahi girmeden ne kadar Yuppi puanı kazanabileceğinizin bilgisini veriyor
No 4 orada Yuppi puanı ile alabileceğiniz bir şey olduğunu gösteriyor
No 5 size kazanacağınız puanın detaylarını veriyor
No 6 sizi profilinize ulaştırıyor
No 7 herhangi bir sayfadan kazan sayfasına ulaşmanızı sağlıyor
No 8 ise Yuppi puanlarınızı harcamanızı sağlıyor.

Gerekli bütün bilgiler, uygulamanın kendisi tarafından verilmekte. Son derece basit ama efektif ve kazançlı bir uygulama. Dikkat etmeniz gereken şey ise çıkan puan balonları çarçabuk patlatmanız yoksa ortadan kayboluyorlar. Elde edeceğiniz Yuppi puanlarını sadece geçerken değil, içeri girip markanın önerdiği ürünlerin barkod ya da QR kodunu okutarak da kazanabiliyorsunuz. Sadece bedava ürün kazandırmıyor Yuppi uygulaması. Her durumda size sunulan puanları biriktirebiliyor ve size önerilen anlaşmalı mağazalara giderek istediğiniz ürünü normalden daha ucuz fiyata elde edebiliyorsunuz.

Bir çok değişik formatta Yuppi puanları var. Kapı Yupii’si, kasa yanı Yuppi’si, katalog Yuppi’si, sosyal Yuppi puanları kazanabilirsiniz. Haziran’dan beri yurdumuzda dolaşan uygulamayı yazmaya niyetlendiğimiz her sefer bir aksilik oldu ve bir türlü yazıp tanıtmak kısmet olmadı. İşte nihayet karşınızda. Açıkçası bu uygulamaya gençliğimizde rastlamayı isterdik. “Zamane gençleri şanslı” deyip, bir ihtiyar lafı ile tanıtımı sona erdireyim bari. Hadi, ne duruyorsunuz? Aşağıda verilen linkten uygulamayı indirin ve Yuppi demeye başlayın.

download

Uncategorized

Lütfen Paylaşın!

Tagged with: applicationAppstore - Uygulamalaruygulamalar

Filed under: Appstore - UygulamalarBedava Uygulamalar

Like this post? Subscribe to my RSS feed and get loads more!