TicToc

TicToc

Son günlerde iphone için bir çok yararlı uygulama çıkıyor. Bunlardan biri de TicToc…

Şu an TicToc’u indirmek daha akıllıca çünkü uygulama, bir kampanya ile birlikte geliyor. TicToc iletişim listesinde 19 ve üzerinde kişi bulunanlar n11.com’dan 50 TL’lik bir hediye çeki kazanıyor. Rüya gibi değil mi? Gerçek olması imkansız, çok tatlı bir rüya. Evet, haliyle bu rüyanın da, bir yerlerinde sivri bir tarafları var. Bir kere bu kampanya 28 Şubat 2014’te bitiyor. Tabi ki bir yerde bitecek, onu bir kenara koyun, toplam 3000 kişi hediye kazanınca sona erecek bir kampanyadan söz ediyoruz. Yani “kampanyaya katılacaksan çabuk olacaksın yoksa avucunu yalarsın” gibi bir durum var.

TicToc

TicToc

Yaklaşık 28 mb tutan TicToc İngilizce, Korece ya da Türkçe kullanılabiliyor. Yurt içi ya da yurt dışı aramaların ücretsiz gerçekleştirilebildiği bu uygulama, 3G ve wi-fi ile kullanılabiliyor. Kullanıcılar arasında chat imkanı da yaratan TicToc kesinlikle skype ile yarışabilecek bir ses kalitesine sahip.

TicToc’la sadece konuşma ya da mesajlaşma yapmıyor, dosya paylaşımında da bulunabiliyorsunuz. Cep telefonunuz, bilgisayarınız ya da tabletiniz. TicToc’unu istediğiniz cihazınızla kullanabiliyorsunuz.

Bütün cihazlarınızla otomotik olarak senkronize olan TicToc ile muhabbet ederken bir yandan da facebook resimlerinizi, youtube videolarınızı, resimlerini yada PDF’lerinizi paylaşabiliyorsunuz.

Sticker kullanma, grup sohbeti, geniş profil fotoğrafı, arkadaş listenizi yönetme gibi özelliklere sahip TicToc.

Sosyalleşme alanında da var TicToc. İlgi ya da profesyonellik alanınıza göre klüpler kurma ya da var olan klüplere katılma şansına sahipsiniz.

TicToc şu anda popüler olan bir çok uygulamayı içine katarak hangilerinin yürüyeceğini denemiş anladığım kadarıyla. Bir süre sonra bazıları işlevsiz kalırken bazıları yürüyüp gidecektir.

TicToc

TicToc

Bütün bunların yanında akıllı dosya yönetimi sistemini kullanıyor TicToc. TicTocBox, mesajlaşmalarda kullandığınız dosya, resim ve videoları kaydedip mobil aletinizden, masaüstünüzden ya da dizüstü bilgisayarınızdan bunlara ulaşmanızı sağlıyor.

TicToc bedava bir program. Bununla birlikte bir değil,  bir sürü şey vaat ediyor. 30 Aralık 2013’te piyasaya verilmiş olan TicToc’un ne kadar kullanışlı olduğunu biraz da yerleşip, ciddi sayıda kullanıcısı olduktan sonra göreceğiz. Çünkü anca o zaman ne kadar güçlü bir sistem kurulmuş, problemlere ne kadar hızlı müdahale edilebiliyor, aksaklıklar ne kadar çabuk halloluyor görebiliriz. Öyle veya böyle, sosyal ağ uygulamaları savaşlarının bu kadar kızıştığı bir zamanda ortaya çıkan ve çok şeyler vaat ederek gözümüzü bıoyamayı başaran TicToc’u indirip bir deneyin deriz.


download

Uncategorized

Lütfen Paylaşın!

Tagged with: applicationAppstore - Uygulamalar

Filed under: Bedava Uygulamalar

Like this post? Subscribe to my RSS feed and get loads more!