Romantic HD

Romantic HD

Tanıtacağımız uygulama Romantic Photo HD. Instagram’ın efektlerinden sıkılan ve akıllı telefonu ile fotoğraf çekip, paylaşmayı sevenler için ideal bir uygulama. Fazla pahalı değil ama ücretli bir uygulama olduğunu baştan söyleyelim. Daha pahalı ve geniş işlevli fotoğraf uygulamaları olmakla birlikte, Romantic Photo HD Türkiye’de pek bilinmeyen bir uygulama olduğundan, paylaşmak istedik.

Romantic HD

Romantic HD

Uygulamanın adı App Store’de Romantic Photo HD fakat cihazınıza indiğinde Romantic HD halini alıyor. Uygulama sizin çektiğiniz fotoğraflara çeşitli filtreler uygulayarak onları romantik ambiansa sokuyor. Kullandığı özel ve hassas ışıklarla, çektiğiniz fotoğrafların profesyonel bir el tarafından ve oldukça pahalı makinelerle çekilmiş olduğu hissini veriyor. Artık fotoğraf makinesinin lüks bir araç olmaktan çıktığı, film parası, banyo ücreti diye bir şeyin kalmadığı, karta bastırmak yerine istenildiği gibi çıkışın alındığı günümüzde, bu tip yardımcı programlar sayesinde gerçekten iyi fotoğraflar çekebilmeniz ve bunları gerek dijital platformlarda paylaşmanız mümkün. Bunun yanında eskisine göre çok daha ucuz bir dekorasyon malzemesi olarak da kullanabilir, beğendiğiniz resimlerinizi ev ya da işyerinizin duvarında dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

Romantic Photo HD uygulaması sizin yaratıcılığınıza sınırsız bir kullanım veriyormuş gibi gözükse de aslında o kadar da değil. Uygulamada şu stiller yer alıyor;
• Soft Touch
• Day Dream
• Romantic Scene
• Heavenly Photo
• Heavenly Detail
• Golden Memories
• Warm Glow
• Captured Moment
• Romantic Red
• Dreamy Photo

Romantic HD

Romantic HD

Romantic Photo HD‘nin en önemli özelliği bu efektleri HD çözünürlüklü fotoğraflara yapabilmesi. Bu da rahatlıkla baskı alınabilmesini sağlıyor. Bu yönüyle, fotoğrafı ekranda görmek değil, elinde tutmak isteyenler için gerçekten güzel bir olanak sağlıyor. Tabi bu efektler Photoshop gibi programlarda da yapılabiliyor ama o programlar hem pahalı hem de ıncığını cıncığını çok iyi bilmeniz gereken programlar. Romantic Photo HD Cem Yılmaz esprisindeki gibi “Burada yapılmışı var” türünde bir uygulama. Sizin seçimini yapmanız, fotoğrafın o efekte bürünmesine yetiyor.

Romantic Photo HD’nin güzel yanı profesyonellerce kullanılabilecek kadar büyük fotoğraflara da izin vermesi. Grafik sanatçılar (profesyonel ressamlar, tasarımcılar, sanat yönetmenleri vs) ve fotoğrafçılar tarafından herhangi bir ek lisans alınmadan kullanılabiliyor.

Romantic Photo HD‘de efektleri uygulamanın istediği düzeyde kullanmak zorunda değilsiniz. Efektin düzeyi ve çerçevenin şeklini ayarlayabiliyorsunuz. Yaptığınız değişiklikleri geri alabiliyor, fotoğrafınızı sosyal medyalarda paylaşabiliyor, on-line sergide sergileyebiliyor, bastırabiliyor ya da elektronik posta olarak gönderebiliyorsunuz.

download

Uncategorized

Lütfen Paylaşın!

Tagged with: fotoğrafinstagramphoto

Filed under: Appstore - UygulamalarÇizim Uygulamaları

Like this post? Subscribe to my RSS feed and get loads more!