Iphone ve/veya ipad konusuna ilgimi duyuyorsunuz? Biz kesinlikle duyuyoruz 🙂 Iki konuda da ne varsa araştırıp öğrenmek zevkin ötesinde artık hastalık haline geldi. Bende de madem bu kadar bilgi topluyoruz neden bu bilgileri bizim gibi iphone ve ipad konusununa ilgi duyan kişilerle paylaşmayalım dedim.

Bilgi paylaştıkça artar diye bir söz vardır. Bizler bilgimizi burada yayınlayacağımız yazılarımızla sizlerle paylaşacağız. Sizden beklentimiz, okuyucu olarak yorumlarınızla sizlerinde bilginizi, fikrinizi bizlerle paylaşmanız. Insanın emek harcayarak yazdığı bir yazıda okuyucusunun yorumunu görmek istiyor.

Bu blogda hem iphone hem ipad ile ilgili, ilginç haberleri, aklınıza gelmese de başınıza gelebilecek sorunların çözümlerini, severek aldığınız iphone ve/veya ipad inizi daha verimli kullanmanızı sağlayacak aksesuarların tanıtımını bulacaksınız. Tabi bir de application store denilen yerdeki birbirinden ilginç uygulamaları elimizden geldiğince tanıtmaya çalışacağız.

Severek okuyacağınızı umduğum sitemizi bookmarklamayı ve rss beslemesini eklemeyi unutmayın diyerek ilk yazımı tamamlıyorum.

Uncategorized

Lütfen Paylaşın!

Tagged with: applicationipadiphoneipucu

Filed under: makale

Like this post? Subscribe to my RSS feed and get loads more!