Ipad sahibi olmayı başarabildiyseniz sıra geldi ipad için koruma kabı almaya. Ülkemize bir türlü resmi olarak gelemeyen ipad i alabilmek için çektiğim zorlukları Yurt dışından ipad almak başlıklı yazımda sizlerle paylaşmıştım. Ipad in insana muhteşem gelen tasarımı yüzünden mi? yoksa almak için binbir zorluk çekildiğinden mi bilemiyorum, korumak için daha bir özen gösteriyor insan.

Ipad elime ulaştığında ilk yaptığım şey ekran koruyucusu uygulamak olmuştu. Koruma kabını zaten ipad i alırken araştırıp aldığım için ipad geldiği anda koruma kabı hazırdı. Seçtiğim koruma kabının tam marka ve modeli, Targus – Truss Case Laptop Case for Apple® iPad™ – Black/Blue olarak geçiyor. Aldığım yer (daha doğrusu ipad ‘i amerikada alan arkadaşımın benim için gidip aldığı yer bestbuy mağazası. Ürünün fiyatı 55 USD idi. Ancak vergisi ile bana maliyeti 58 dolar oldu.

Ürünü almak isterseniz, online olarak ulaşabileceğiniz ürün sayfası : Targus – Truss Case Laptop Case for Apple® iPad™ – Black/Blue

Ürünü bu yazıda tüm detayları ile anlatmayacağım. Yazı ile bir ürünü tanıtmak zor olacağından hem iphone4 ün video yeteneğini test etmek amacı ile hem de ürünü görsel olarak daha iyi tanıtabilirim düşüncesi ile bir video lu tanıtım hazırladım. Ancak baştan söylemem lazım, bu benim yaptığım ilk video lu tanıtım. Bir elimle çekim yapıp diğer elimle tanıtımı yapmak oldukça zor oldu. Umarım tanıtımı beğenirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşırsanız (berbat olmuş, idare eder, fenada değilmiş vs) ileriki zamanlarda başka aksesuarların tanıtımlarını yapacak şevki kendimde bulurum.

Yaptığım tanıtım video larını youtube’a yükledim. Daha doğrusu ben bu yazıyı yazarken iki video da youtube’a yüklenmekle meşgul. O yüzden, video ların yazıya eklenmesi biraz vakit alacak. Gerçi iki sene yurdumuzda kapalı kalan youtube’a videoları koymam biraz cesaret işi ama, yabancıların bu tür bir çok çalışmasını izlemek ve buna benzer tanıtımların türkçe olarak bizler tarafından çok az yapıldığını görmek beni üzüyordu. Bu vesile ile türkçe olarak benimde bir tanıtım çalışmam olsun ülkemizi temsil edelim istedim.

Her zamanki gibi, gerek video gerek yazı için yorumlarınızı beklediğimi tekrarlayarak Ipad için koruma kabı yazıma son veriyorum.

Uncategorized

Lütfen Paylaşın!

Tagged with: ipad aksesuaripad koruma kabıTargusTruss Case

Filed under: Aksesuar

Like this post? Subscribe to my RSS feed and get loads more!