Altin Borsasi

Altin Borsasi

Altın Borsası” altın fiyatları ile ilgili uygulamalardan biri. 21 Ocak 2014’te çıkan uygulamada 22 ayar bilezik, 18 ayar altın, 14 ayar altın, çeyrek altın, yarım altın, teklik altın, Gremse altın, Ata Cumhuriyet, Reşat altın, Hamit altın, gram altın, has altın, gümüş, ons altın ve 1000 Troya onsu altının alış ve satış fiyatları var.

Altin Borsasi

Altin Borsasi


Tek sayfalık, tek noktadan veri alarak yansıtan bir program “Altın Borsası”. Ücretsiz fakat çok az veri barındırdığı için, altın dışında pek de yeterli bir uygulama olarak gözükmüyor. Döviz vb verilerle durum karşılaştırması yapabilmeniz için mutlaka başka bir programa ihtiyacınız var. En problemli noktası ise verilerin en son ne zaman güncellendiğinin belli olmaması.

Altın fiyatları konusunda iTunes’te pek çok uygulama var. Bankaların hazırladıkları programlardan internet sitelerinin mobil versiyonlarına kadar pek çok uygulama. Altın Borsası da bu kervana eklenmiş oldu. Şu andaki formunda, “Altın Borsası” uygulamasında olup, benzerlerinde aynı şekilde toplu olarak bulunmayan bir iki veriden başka uygulamayı farklı kılan bir şey yok. Eğer versiyonları çıkar ve gelişirse, dikkate almaya değer hale gelir.
download

Uncategorized

Lütfen Paylaşın!

Tagged with: yerli uygulamalar

Filed under: Tanıtımlar

Like this post? Subscribe to my RSS feed and get loads more!