500-soup-recipes

500-soup-recipes

Yabancı mutfaklardan hoşlanan, damağına düşkün (İngilizce bilen ya da birazcık sözlükle uğraşmayı göze alan) iphone-ipad kullanıcıları için çıkmış harika bir uygulama 500 Soup Recipes (500 çorba tarifi). Dünyanın çeşitli yerlerinden, çeşitli mutfaklardan çorba tarifleri.
500-soup-recipes

500-soup-recipes


500 Soup Recipes‘de çorba çeşitleri Asya, Fasulye, Av Eti ya da Deniz Mahsulleri ile yapılanlar, Brokoli, Et Suyu, Lahana, Peynir, Tavuk, Balıklı Sebze, Krema, Bamya, Meksika, Mantar, Soğan, Bezelye, Patates, Domates, Sebze ve diğer olarak gruplandırılmış.

Yapılmış olan tariflere ek notlar düşülebiliyor 500 Soup Recipes‘de. Yani yaparken “İlkinde şöyle yaptım, ikincisinde şöyle yaptım. Onda böyle oluyor bunda böyle” gibi notlar düşebiliyorsunuz. Beğendiğiniz ya da yapmayı planladığınız yemekleri listeleyebiliyorsunuz ve hepsinden önemlisi bu tarifleri dost ve arkadaşlarınızla e-mail yoluyla paylaşabiliyorsunuz.

500-soup-recipes

500-soup-recipes

Ücretsiz bir uygulama değil 500 Soup Recipes. 3.59 TL fiyat konmuş. Eğer yemek, özellikle de çorba düşkünüyseniz, ciddiye alınacak bir fiyat değil. Ortaokul seviyesinde bir İngilizce ve iyi bir sözlükle muhteşem yabancı dil seviyeniz olmasa da, bütün çorbaları yapabilirsiniz.

500 Soup Recipes’de en büyük problem, baharatlar ve sebzelerden bazılarını bulamayacak olmanız. Ama bu en fazlasıyla 40 – 50 çorbada problem çıkarabilir. Hatta bulamadığınız malzemelerin yerine yeni malzemeler koyup özegün çorbalar da elde edebilirsiniz. Henüz denemedik. Biraz sonra soğan çorbası için alışverişe gideceğiz ama 500 Soup Recipes uygulamasını daha dumanı üzerindeyken size sunalım dedik.

download

Uncategorized

Lütfen Paylaşın!

Tagged with: yemek tarifi

Filed under: Appstore - UygulamalarTanıtımlar

Like this post? Subscribe to my RSS feed and get loads more!